O nas

Impetum. Rekruter liderów.

Impetum.

Firma rekrutacyjna do zadań specjalnych.

 

Pomysł na Impetum – firmę rekrutacyjną do zadań specjalnych – zrodził się w praktyce. Realizując pod szyldem Optineo (firma doradcza, właściciel Impetum) odpowiedzialne projekty rozwojowe (np. fuzje, rozwój sił sprzedaży) poszukiwaliśmy czegoś znacznie więcej niż oferował rynek usług rekrutacyjnych. W 2006 roku uruchomiliśmy własny dział head-huntingu oraz rozpoczęliśmy pracę nad własną metodyką skutecznej rekrutacji.

 

Efekty przerosły nasze oczekiwania. Udało nam się stworzyć skuteczny system rekrutowania, a klienci z reguły zostają z nami na wiele lat. Prowadzimy rekrutacje na stanowiska we wszystkich działach, od specjalistów do członków zarządu. Rekrutowaliśmy w Polsce, kilkunastu krajach centralnej i zachodniej Europy oraz w USA.

 

Nasza propozycja wartości jest prosta: niezależnie od tego, jak wyśrubowane są kryteria Twojej rekrutacji, to o ile osoby o pożądanym profilu istnieją – za 4 tygodnie najlepsi kandydaci będą gotowi do spotkania z Tobą.

 

Butikowy i rodzinny charakter Impetum sprzyja wysokiej jakości naszych usług. Lubimy rekrutować, angażujemy się w cele naszych Klientów i dbamy o detale.

 

Zapraszamy do współpracy! Jakie talenty możemy dla Ciebie złowić?

Firmę prowadzą

Grzegorz Modlibowski

 

Założyciel Impetum (dawniej Optineo). Konsultant. Menedżer wielu projektów polegających na wdrażaniu systemowych udoskonaleń do organizacji.

 

Pracował m.in. dla takich firm, jak Nestle, TÜV Rheinland, Netia, Ad.point, Exide Technologies (d. Centra), Artegence, Grupa Pracuj, GG Network (d. Gadu-Gadu), Grupa Wirtualna Polska, US Pharmacia.

 

Przed powstaniem Impetum jako Chief Sales & Marketing Officer w VTS Clima odpowiadał za standaryzację sieci przedstawicielstw handlowych w kilkunastu krajach. Wcześniej jako Dyrektor Zarządzający budował polski oddział Interactive Marketing Partner oraz pracował jako Media Director w Media Management. Był członkiem Rady Naczelnej Interactive Advertising Bureau.

 

Okazjonalnie prowadzi wykłady, w tym dla SWPS. Członek Rady Programowej PJWSTK. Fascynują go cybernetyka społeczna oraz nauka o cywilizacjach, które popularyzuje.

 

„Podejmujemy się rekrutacji. Realizujemy ją. Koniec opowieści.”

Katarzyna Modlibowska

 

Konsultantka HR, specjalizuje się w realizacji procesów rekrutacyjnych o wysokim stopniu trudności. Prowadzi rekrutacje na stanowiska menedżerskie i specjalistyczne.

 

Socjolog. Przed dołączeniem do Impetum zajmowała się badaniami marketingowymi. Jako badacz i moderator badań jakościowych FGI współpracowała z trójmiejską firmą badawczą Meritum. Zrealizowała kilkadziesiąt projektów badawczych, głównie dla klientów z branży FMCG.

 

W Impetum od 2007r. odpowiada za sprawność procesów rekrutacji i kieruje czteroosobowym zespołem rekrutacyjnym.

 

W Impetum zrealizowała z sukcesem kilkaset projektów, w tym dla takich firm jak: Alstom, Axel Springer, Bell, Bosch, Eurozet, Flakt Woods, Maccaferri Polska, Media Direction, Starcom Mediavest Group, Grupa o2, Wirtualna Polska i wielu innych.

 

„Nie śnimy o efektach. Ciężko na nie pracujemy.”

Impetum.

 

Pomagamy się rozwijać.